Державна Служба України з безпеки на транспорті

НАКАЗ 

м.Київ

30.01.2017

 

81

 

Про здійснення заходів щодо проведення конкурсів​

 

     Відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від З грудня 2008 року № 1081, керуючись підпунктом 59¹ пункту 5 Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року № 103,

НАКАЗУЮ:

  1. Визначити об’єкти конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут), для розгляду на засіданні конкурсного комітету 2 березня 2017 року, згідно з додатком № 1 до цього наказу.
  2. Начальнику Управління документообігу та інформаційних технологій (Василенко В.Л.) забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті Укртрансбезпеки оголошення про проведення 2 березня 2017 року конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут), та об’єктів конкурсу, передбачених додатком № 1 цього наказу, у встановлені законодавством строки.
  3. Заступнику директора Департаменту – начальнику управління надання адміністративних послуг на міжнародні автомобільні перевезення (Деркачу В.М.) забезпечити прийом документів на конкурс, що відбудеться 2 березня 2017 року в термін до 13 лютого 2017 року включно.
  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Голови Дідківського В.М.

Голова                                                                                                  М.В. Ноняк


Додаток № 1Об’єкти конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які виходять за межі території області (міжобласний маршрут), для розгляду на засіданні конкурсного комітету 02.03.2017.


Умови конкурсу з перевезення пасажирів на міжобласних маршрутах 02.03.2017